Sławex - Sławomir Pisarczyk

O nasUsługiCennikDojazdKontakt   ۰   najniższe ceny

   ۰   najwyższą jakość usług

   ۰   miłą i szybką obsługę

 

Wybierając naszą Firmę decydujesz

się na fachowo wykonaną usługę

po konkurencyjnych cenach!

Jeśli masz pytania zapraszamy
do działu "KONTAKT".

Sławex - Sławomir Pisarczyk
ul.Batorego 18A
05-091 Warszawa - Ząbki
Mazowieckie
tel. (0-22) 781 - 44 - 16


Lakiernia proszkowa

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem usług, które ma do zaoferowania nasza lakiernia proszkowa. Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku w Warszawie pozwala nam na stały rozwój oferty. Naszą główną specjalnością jest malowanie proszkowe felg aluminiowych i stalowych, stanowiące jeden z najskuteczniejszych sposobów na renowację tych elementów. Dużym atutem naszej oferty jest konkurencyjność cenowa. Z racji oddalenia od centrum jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne warunki współpracy. Szczególną uwagę zwracamy na jakość i precyzję wykonywanych prac. To właśnie od tych cech zależy ostateczny efekt prowadzonej renowacji.

Staramy się wychodzić naprzeciw wszelkim oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego też dbamy o to, aby oferta była jak najbardziej elastyczna. Mogą Państwo między innymi wybierać kolory z palety RAL, które będą wykorzystane do malowania proszkowego dostarczonych felg.

Kolory

Wspomniana wcześniej paleta RAL daje nam możliwość realizowania nawet najbardziej nieszablonowych zleceń. Oczywiście nasza lakiernia proszkowa podejmuje się nanoszenia koloru tradycyjnego dla felg – chromu, czerni bądź też różnych odcieni szarości. Jednak z pełnym zaangażowaniem realizujemy także zlecenia nietypowe, wykorzystujące bardziej jaskrawe i wyraziste kolory. Jesteśmy również przygotowani do nanoszenia dwóch kolorów, co z pewnością docenią miłośnicy tuningu. Zapewniamy, że dzięki odpowiedniej technologii, kolorowe felgi nawet pod wpływem intensywnej eksploatacji wyglądają zachwycająco.

Na czym polega malowanie proszkowe

Na czym tak naprawdę polega malowanie proszkowe felg i dlaczego możemy gwarantować, że jego efekt utrzyma się pomimo intensywnej eksploatacji? Odpowiedź tkwi w technologii nakładania koloru. Specjalny rodzaj farby nanoszony jest przez nas na powierzchnię dostarczonego elementu. Dzięki oddziaływaniom elektrostatycznym – utrzymuje się w postaci jednolitej powłoki. Tak przygotowany element, z naniesioną farbą, wprowadza się do specjalnego pieca, gdzie farba ulega stopieniu i polimeryzacji. Rezultatem jest doskonałe i trwałe pokrycie powierzchni.

Etapy prac

By jednak możliwie jak najlepiej przybliżyć Państwu naszą metodę pracy oraz podkreślić to, że powłoka naniesionego lakieru cechuje się wyjątkową odpornością (względem zmiennych czynników atmosferycznych oraz ewentualnych czynników mechanicznych), prezentujemy pokrótce 5-etapowy przebieg prac:
  1. przygotowanie elementu, czyli jego staranne czyszczenie oraz piaskowanie, które pozwala usunąć dotychczasową powłokę;
  2. zataczanie rantów oraz wygładzanie powierzchni;
  3. nałożenie podkładu – I warstwa lakieru;
  4. nałożenie lakieru w wybranym kolorze – II warstwa;
  5. nakładanie powłoki bezbarwnej – II warstwa.

Nasza lakiernia proszkowa dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami, wyróżniającymi się ogromną dokładnością w nakładaniu poszczególnych warstw koloru. Dzięki nam możliwe jest szybkie odnowienie stalowych lub aluminiowych obręczy w swoim samochodzie, a co za tym idzie całkowitą odmianą wizerunku Państwa pojazdu. Zapraszamy do współpracy.